Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Zpravodajství - jezdecký oddíl 17. 8. - 21. 8.

21.08.2018

Zpravodajství - jezdecký oddíl 17. 8. - 21. 8. 2018

17. 8.
Poslední den jsme zařídili podle přání deti. Dopoledne hrály hry, kde se dozvídaly zajímavosti o koních a zároveň jsme jejich znalosti z předchozího týdne testovali. Odpoledne se opět rozdělily do třech skupin a postupně jely na vyjížďku po okolí. Všechni jsme si tábor moc užili a doufám ze se sejdeme příští rok.

19.8.
Nový týden jsme začali výcvikem vodení. Deti měly připravenou překážkovou dráhu, kde bylo jejich úkolem správně vodit koně přes překážky. Všichni se naučili správně techniky a určitě je zase využijí. Po polednim klidu jsme začali zlehka s jizdárenskými cviky a zkoušení znalostí jezdců. S radosti jsme zjistili, že máme celkem zdatné jezdce a tak se těšíme na příští dny.

20.8.
Den jsme zahájili turnajem. Před postavenou prekážkovou dráhu složenou ze shazování barelů, přenášení obrázků, nápichvání kroužků atd.. se postavili všichni jezdci se svými koňmi a zdatně ji zdolali ve výborném čase, tato hra nám zabrala celé dopoledne. Odpoledne jsme se vydali na vyjížďku ve třech skupinách podle výkonnosti. Jedna skupina se vydala cválat, druha klusat a třetí na pohodlnou vyjížďku pouze v kroku. Všechno se skvěle zvládlo a děti usnuly rychleji než jsme jim stihli dat dobrou noc.

21.8.
Ráno jsme se zabavili už známou židličkovanou. Děti tak bavila, že nechtěli hrát nic jiného a nám na nic jiného nezbyl čas, alepson jsme si udělali takové odpočinkové dopoledne po včerejším náročném dni. Odpoledne jsme pojali také odpočinkově. Jezdci ho strávili ma jízdárně zlepsovanim svých jezdeckých dovedností v klusu.